19 Nisan 2017 Çarşamba

Sinemalarda Bu Ay / Fantastik Canavarlar

Fantastik Canavarlar Konusu: Newt Scamander gizemli bir çantayla New York Gümrüğün,den geçer. Bu genç büyücü İngiltere 'den gelmiştir. Ve çantasında,da çeşitli eciş bücüş yaratıklar saklamaktadır. Çantası başka bir adamın çantasıyla karışınca yaratıklar çantasından firar etmeye başlarlar.
Mayısın Yorum Salı : Yazımın ilk satırlarında, filmin yıldız kadrosunu paylaşmak isterim. Collin Farrell, Eddie Redmayne, Don Fogler,Alison Sudol Katherine Waterston, Böyle yıldız oyuncuların 

olduğu bir filmde maalesef üzülerek belirtmek isterim ki, izlerken umduğumu bulamadım. Evet Eddi Redmayne,Collin Farrel film sırtlamış amma ve lakın kurgu ve senaryo kısmını ben zayıf buldum. Çekim acıları fena olmamakla beraber, 

Dönemi iyi yansıtmaları, efektler, gayet başarılıydı. 

Kostümler güzeldi. Makyaj ve yalınlık kısmı göze batmayacak şekilde konuya işlenmişti. Hayranların,da iki bölüme ayrılmış durumda, gereksiz uzatılmış konu diyenler.

Ve çok güzel diyenler. İzleme tercihini bende sizlere bırakayım. Top sizde olsun :))))

Filmi Haryy Potter,la bağdaştırmak yerine. Özgün olarak sinema sevenlerin karşısına çıksaydı daha farklı bir nitelik kazanabilirdi. Bu tabi benim görüşüm. Fantastik Canavarlar çerezlik bir film. vakit kaybı değil ama izlemeseniz,de çok bir şey kaybetmiş sayılmazsınız. Bende izleyeli bir sene olmasına karşın anca yazabiliyorum :)) Vay ki vay halime :)))) 

Filmin süresi : 133 Dakikadır.

Vizyon Tarihi: 18 Kasım 2016,dır 

Tür: Aksiyon, Fantastik, Maceradır.

4 yorum:

 1. Harry Potter'la bağdaştırıldığında aşırı yavan bir film zaten. Ama bağımsız düşünüldüğünde ortalama bir film. Tabi bana göre. Filmi sinemada izlemeyi çok istemiştim ben de ama kısmet olmamıştı. Sonradan izlediğimde çok da üzülmedim bu duruma. Çekimler başarılı olsa da kurgu biraz zayıf kalmış gibiydi. Güzel bir yorum olmuş ayrıca :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim Canım senin güzel yorumunda baldan tatlı oldu kusuruma bakma geç dönüş oldu :)))

   Sil
 2. Beni gündelik hayattan koparıp kurgu dünyasının içine alabildiği için çok beğenmiştim bu filmi :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Farklılık göstermesi doğal izleyicilerin beklentileri hep farklı farklı :))) Siz beğendiyseniz ne mutlu size :)))

   Sil

Lütfen saygı çerçevesi içerisinde yorumları yapalım.Sosyal hesaplarınızı ve linklerini paylaşmayınız.Hakaret içerikli yorumları yayınlamıyorum. :)

Related Posts with Thumbnails
Tasarım : Merve Canbaz